EN
GRĮŽTI
Nuotr.: R. Urbakavičius

35. Swedbank centrinė būstinė

Autoriai

ARCHITEKTAI – „Ambraso architektų biuras”, KONSTRUKTORIAI – A.Dominaitė, M. Žiauberis, 2009 m.

Apie pastatą

„Swedbank“ administracinis pastatas – vienas ryškiausių moderniojo Vilniaus miesto centro objektų dešiniajame Neries krante. Centrinė banko būstinė, sujungusi net 9 banko padalinius, išsiskiria savo racionalumu ir architektūrine kokybe. Tai neabejotinai vienas šviesiausių modernios architektūros pavyzdžių visoje Lietuvoje. 16-aukštis su skersai pastato besitęsiančiu stikliniu atriumu ir miestiečių pamėgta didele terasa iš įvairių kampų kviečia apžvelgti ne tik jį patį, bet ir plačias Vilniaus panoramas.

Išskirtinė vieta mieste kėlė daug iššūkių ir skatino ieškoti nestandartinių sprendimų. Įdomi ši vieta tiek urbanistiniu, tiek gamtiniu požiūriu. Kuriant šį pastatą jausta atsakomybė visuomenei, todėl nemaža dalis tiek teritorijos, tiek vidinės erdvės skirta ne tik darbuotojams, bet ir miestiečiams.

Ekskursijų metu bus supažindinama su pastato istorija, architektūra, čia įdiegtomis moderniomis technologijomis, darbuotojai patys pasakos apie banko gyvenimą bei atvers ne kiekvienam prieinamas duris.

Lankymo laikas

2017 m. balandžio 22 d. šešt. 10:00–19:00 val.
2017 m. balandžio 23 d. sekm. 10:00–18:00 val.

Ekskursijos vyksta kas 30 min. Paskutinė ekskursija šeš. 18 val. ir sek. 17 val.

Kaip nuvykti?

Artimiausios stotelės – Nacionalinė dailės galerija, Europos aikštė

Adresas

Konstitucijos pr. 20A
  • 25

DĖKOJAME