EN
GRĮŽTI
Nuot.: N.Tukaj

3. Čekijos Respublikos ambasada

Autoriai

ARCHITEKTAI – “Lennox architekti”, M. Smrčkova, T. Stary, J. Stary, J. Stejskalik, M. Schwarz, INTERJERO DIZAINERIAI – “Qubus Design”, 2004.

Apie pastatą

Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje – itin modernus dviejų pastatų kompleksas – puikus šiuolaikinės europietiškos architektūros pavyzdys. Vienas pastato korpusas skirtas reprezentacinei bei administracinei ambasados funkcijoms, o kitame įkurdinta ambasadoriaus rezidencija, du dviaukščiai butai bei diplomatinių kurjerių ir svečių patalpos.

Pastato architektūrinėje kompozicijoje daug dėmesio skirta vidinėms ir išorinėms erdvėms, atsižvelgta į skirtingas pastato funkcijas ir tai, kad pastate reprezentacinio pobūdžio renginiai derinami su diplomatų bei svečių apgyvendinimu.

Projektuojant ypatingas dėmesys buvo skiriamas darnai su esama aplinka – augmenija bei išskirtiniu Žvėryno siluetu. Pagrindinis čekų architektų tikslas buvo gamtovaizdžio akcentus ir pastatų kompleksą sujungti į vientisą kompoziciją. Pamatykite patys, kaip jiems tai pavyko ir kaip atrodo čekų architektūros atspindžiai VIlniuje.

Lankymo laikas

2017 m. balandžio 23 d. sekm. 10:00–16:00 val.

Ekskursijos vyksta kas valandą. Paskutinė ekskursija sek. 15 val.

Kaip nuvykti?

Artimiausios stotelės – Kęstučio, Liubarto tiltas.

Adresas

Birutės g. 16

Svarbu

Būtina išankstinė registracija internetu. Su savimi turėti asmens dokumentą.
  • 20
REGISTRACIJA BAIGĖSI

DĖKOJAME