EN
Nuotr.: R. Urbakavičiaus
Nuotr.: R. Urbakavičiaus

Swedbank centrinė būstinė

Autoriai

„Ambraso architektų biuras“, architektai – A. Ambrasas, V. Adomonytė, T. Eidukevičius, D. Malinauskas; komanda – R. Ambrasienė, M. Reklaitis, V. Lučinskas, J. Jurevičius, A. Slapikaitė-Jurkonė, J. Dilytė, konstruktoriai – A. Dominaitė, M. Žiauberis, projekto vadovas – S. Mikaliūnas, 2009 m.

Apie pastatą

„Swedbank“ administracinis pastatas – vienas ryškiausių moderniojo Vilniaus miesto centro objektų dešiniajame Neries krante. Centrinė banko būstinė, sujungusi net 9 banko padalinius, išsiskiria savo racionalumu ir architektūrine kokybe. Tai neabejotinai vienas šviesiausių modernios architektūros pavyzdžių visoje Lietuvoje. 16-aukštis su skersai pastato besitęsiančiu stikliniu atriumu ir miestiečių pamėgta didele terasa iš įvairių kampų kviečia apžvelgi ne tik jį patį, bet ir plačias Vilniaus panoramas.

Išskirtinė vieta mieste kėlė daug iššūkių ir skatino ieškoti nestandartinių sprendimų. Įdomi ši vieta tiek urbanistiniu, tiek gamtiniu požiūriu. Kuriant šį pastatą jausta atsakomybė visuomenei, todėl nemaža dalis tiek teritorijos, tiek vidinės erdvės skirta ne tik darbuotojams, bet ir miestiečiams.

Ekskursijų metu bus supažindinama su pastato istorija, architektūra, čia įdiegtomis moderniomis technologijomis, darbuotojai patys pasakos apie banko gyvenimą bei atvers ne kiekvienam prieinamas duris. Ekskursijos prasidės kavinės zonoje.

Pristato:

Schueco_Logo_RGB_Black

Lankymo laikas

2016 m. balandžio 23 d. šešt. 10:00–19:00 val.
2016 m. balandžio 24 d. sekm. 10:00–18:00 val.

Ekskursijos vyks kas 30 min.
Paskutinė ekskursija šeš. 18.00 ir sek. 17.00.

Pasivaikščiojimai

2016 m. balandžio 24 d. sekm. 11.00 val.
Pasivaikščiojimas po Swedbank su architektu Audriumi Ambrasu [Registracija baigėsi]

Kaip nuvykti?

Artimiausia stotelė – Nacionalinė dailės galerija, Europos aikštė.

Adresas

Konstitucijos pr. 20A

Aplankykite ir kitus pastatus

DĖKOJAME