Peršokti į pagrindinį turinį

Open House Vilnius pradžia

Open House Vilnius 2024

Atviros architektūros savaitgalis

2024 m. „Open House Vilnius“ renginys vyks gegužės 18–19 dienomis ir pakvies aplankyti išskirtinius pastatus Vilniaus mieste. „Open House Vilnius“ – tai galimybė pasinerti į išskirtinės ir kokybiškos miesto architektūros pažinimo džiaugsmą. Atviros architektūros savaitgalio metu istorijas pasakoja Vilniaus pastatai, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei. Ekskursijos nemokamos, renginys atviras visiems!

Apie

Programa

Šių metų renginio tema – žmonės, kuriantys miestą. Gegužės 18–19 dienomis programoje dalyvaujančiuose pastatuose nurodytais laikais vyks ekskursijos, kurias ves gidai-savanoriai. Į ekskursijas išankstinė registracija nėra vykdoma. Jose dalyvauti galima „gyvos“ eilės principu. Viename iš pastatų jūsų lauks meninis pasakojimas. 

Daugiau

Savanorystė

Renginio sėkmė priklauso nuo didelės grupės nuostabių žmonių, mylinčių architektūrą. Prisidėdami prie renginio organizavimo savanoriai turi galimybę patys susipažinti su neeiliniais pastatais, jų autoriais bei darbuotojais ruošdami ir patys vesdami ekskursijas.

Prisidėk