Peršokti į pagrindinį turinį
Konkursas „Visual Stories“ pakvies pasidalinti kūrybinėmis idėjomis

Konkursas „Visual Stories“ pakvies pasidalinti kūrybinėmis idėjomis

2024 05 11

Atrasdami ir tyrinėdami šių metų „Open House Vilnius“ objektus užfiksuosite ne vieną akimirką. Kartu su „Open House Europe“ pakviesime jus dalyvauti konkurse „Visual Stories“ ir pasidalinti savo žvilgsniu į Vilniaus architektūrą. 

„Visual Stories“ – tai „Open House Europe“ konkursas, kuris kviečia „Open House Vilnius“ lankytojus savo kūrybiniais projektais analizuoti ir atvaizduoti šių metų „Open House Europe“ temą – „Prieinamumas ir įtraukimas“ ( angl. Accessibility & Inclusion).

Jūsų sukurta kūrybinė idėja gali būti atrinkta eksponuoti parodoje Dubline, „Open House Europe“ metinio susirinkimo metu. Vėliau ši paroda keliaus po „Open House“ renginius Europoje.

Metų pabaigoje 3 geriausių kūrybinių istorijų autoriai, atrinkti iš visų „Open House Europe“ dalyvaujančių miestų, laimės galimybę apsilankyti metiniame „Open House Europe“ susirinkime arba pasirinktame „Open House“ festivalyje Europoje.

Reikalavimai „Visual Stories“ konkursui sukurtiems kūriniams: 

  • Kūrinys turi būti susijęs su tema (Accessibility and Inclusivity)
  • Kūrinys turi būti sukurtas per „Open House Vilnius“, kuriame dalyvaujate, arba turi būti susijęs su juo. Jis neturėtų būti anksčiau eksponuotas ir/arba publikuotas.
  • Darbai gali būti pateikiami bet kuriuo iš toliau nurodytų failų formatų: .pdf, .jpg, .png, .gif, .tiff, .mov, .avi, .MP4.
  • Visų įkeliamų dokumentų dydis turi būti ne didesnis kaip 300 MB.
  • Vienam asmeniui galima pateikti vieną kūrybinę idėją.
  • Venkite darbų, kuriuose vaizduojami jaunesnių nei 18 metų vaikų, pažeidžiamų asmenų arba asmenų, kurie nesutiko dalyvauti jūsų pateiktoje vaizdo istorijoje, veidai.
  • Dalyvaudami atvirame kvietime sutinkate, kad visi kūrinyje (įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus ir kt.) pavaizduoti asmenys davė sutikimą ir leidimą tokiam naudojimui. 
  • Griežtai draudžiama pateikti bet kokius meno kūrinius, kuriuose diskriminuojama ar skatinama bet kokia išankstinė nuomonė dėl rasės, lyties, seksualinės orientacijos, religijos, tautybės, negalios ar kitų savybių

Savo kūrybines idėjas bus galima sukurti ir pateikti konkursui per vieną mėnesį nuo „Open House Vilnius“ renginio pradžios. Informacija, kaip pateikti idėjas pasidalinsime gegužės 18 d. mūsų socialiniuose tinkluose. 

Savo kūrybines idėjas galite pateikti nuo gegužės 18 d. užpildę šią formą. Jūsų istorijų laukiame iki birželio 18 d.

Nepraleiskite progos pristatyti savo žvilgsnį į Vilnių ir jo architektūrą Europai!

Apie „Open House Europe“

„Open House Europe“ yra 14 Europos kultūros organizacijų bendradarbiavimo projektas, kurio bendra vizija – propaguoti architektūrą kaip teigiamą pokyčių jėgą. Šiuo projektu tikimės paskatinti platesnes diskusijas apie architektūrą ir pabrėžti jos vaidmenį sprendžiant svarbiausias socialines ir aplinkosaugos problemas.

Atvirą kvietimą teikti vizualias istorijas organizuoja bendradarbiavimo projekto „Open House Europe“ partneriai: Atėnų „Open House“, Barselonos „Open House“, Bilbao „Open House“, Brno „Open House“, Dublino „Open House“, Eseno „Open House“, Lisabonos „Open House“, Milano „Open House“, Prahos „Open House“, Slovėnijos „Open House“, Stokholmo „Open House“, Talino „Open House“, Salonikų „Open House“, Vilniaus „Open House“.Projektą koordinuoja VšĮ „Architektūros fondas“, jį iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

Grįžti