„Open House Vilnius”

„Open House Vilnius“ – tai atviros architektūros savaitgalis Vilniuje, organizuojamas „Architektūros fondo“ nuo 2015 m. Jo metu duris atveria miesto pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba Vilniui ir bendruomenėms. Pastatuose vyksta ekskursijos, jas veda gidai-savanoriai, jų architektai arba pastatų atstovai. „Open House Vilnius“ nuo 2015 m. yra tarptautinio tinklo „Open House Worldwide“ narys.

Tarptautinė „Open House” šeima

„Open House“ istorija prasidėjo prieš kelis dešimtmečius. Pirmą kartą architektūros festivalis buvo surengtas 1992 m. Londone. Renginys sulaukė didelio susidomėjimo ir greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Šiuo metu „Open House“ savaitgalis kasmet organizuojamas daugiau nei keturiasdešimtyje pasaulio miestų: Buenos Airėse, Meksike, Čikagoje, Lisabonoje, Taline, Gdanske, Taipėjuje, Seule ir kt.

Visas „Open House“ organizacijas vienija 2010 m. įkurtas tarptautinis tinklas „Open House Worldwide“ ir bendras tikslas – įtraukti visuomenę kalbėti apie architektūros bei aplinkos kokybę, kurti išskirtinę galimybę žmonėms suprasti ir mokytis apie pastatus bei erdves.

„Kokybiški pastatai ir viešosios erdvės yra neatsiejami nuo gyvybingų miestų kūrimo ir puoselėjimo. Open House yra galimybė plačiajai visuomenei sužinoti daugiau, įsitraukti į dialogą ir kritiškai vertinti architektūrą”

– „Open House“ idėjos sumanytoja Victoria Thornton

2020 m. „Open House Worldwide“ pirmą kartą įvyko virtualiai. Festivalis nepertraukiamai truko visą savaitgalį – net 48 valandas. Jame programas pristatė daugiau nei 40 miestų. „Open House Vilnius“ dalyvavo „Paveldo“ kategorijoje ir tarptautinei auditorijai pristatė keturis Vilniaus vėlyvojo modernizmo pavyzdžius – Kompozitorių sąjungos pastatą su gyvenamųjų namų kvartalu, Lietuvos kooperatyvų sąjungos administracinis pastatą, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatrą ir Lietuvos Respublikos Seimo rūmus. Pasakojimus papildė projekto „Šokis plius miestas“ klipai.

Daugiau informacijos apie „Open House Worldwide“ – www.openhouseworldwide.org

Projekto iniciatoriai Lietuvoje

Adelė Dovydavičiūtė, Ieva Saldauskaitė, Giedrius Stogis, Karolina Štreimikytė, Margarita Kaučikaitė, Sandra Šlepikaitė, Vita Soltonaitė.

Komanda

Organizatoriai

  • Adelė
    Dovydavičiūtė
  • Augustė
    Tamulytė
  • Dalia
    Bazelytė
  • Emilija
    Gruzdytė
  • Gerda
    Vaitkevičiūtė
  • Julija
    Antanavičiūtė
  • Rita
    Tamulevičiūtė
  • Viltautė
    Žvirzdinaitė

Koordinatoriai

  • Andrej
    Pleškov
  • Andrius
    Pavelko
  • Artūras
    Stifanovičius
  • Audrius
    Meška
  • Daiva
    Gerdzevičienė
  • Danielius
    Ritvas
  • Emilija
    Deksnytė
  • Emilija
    Lementauskaitė
  • Evelina
    Januškaitė-Krupavičė
  • Gabrielė
    Liucija
    Černiauskaitė
  • Greta
    Vyšniauskaitė
  • Jonas
    Urbanavičius
  • Julė
    Jankauskaitė
  • Laura
    Žičkutė
  • Mantas
    Razgaitis
  • Miglė
    Girdauskaitė
  • Oksana
    Liukovič
  • Povilas
    Vincentas
    Jankūnas
  • Ramunė
    Lencevičienė
  • Solveiga
    Buoželytė
  • Vaidas
    Stadalius
  • Vilius
    Bružikas

Ekskursijas rengė

Agnė Šedytė
Aistė Gaidilionytė
Aistė Jakubauskaitė
Aistė Mančiakaitytė
Aistė Sereičikaitė
Alina Morkūnė
Akvilė Galeckaitė
Arnas Rafanavičius
Arturas Žuravliovas
Augustas Šilalnikas
Aušra Martinkutė
Aušra Seibutytė
Balys Kesminas
Daivis Zabulionis
Daria Gerasimova
Deima Sakevičiūtė
Deimilė Mikelionytė
Diana Poškienė
Donata Baniūnienė
Eduard Kostir
Eglė Dimaitytė
Eglė Jašinskaitė
Eglė Jurevičiūtė
Eglė Kliučinskaitė
Eglė Mikalonytė
Eglė Mineikaitė-Matulionė
Eglė Skačkauskaitė
Elena Babarskaitė
Elzė Andriuškevičiūtė
Evelina Vilkelytė
Evita Šiupenytė
Gabija Daunoravičiūtė
Gabija Grendaitė
Gabija Gudelienė
Gabija Viršilaitė
Gabrielė Janilionytė
Gabrielė Girdauskaitė
Gabrielė Lebednykaitė
Gabrielė Šarakauskaitė
Giedrė Gedeikytė
Giedrė Juknevičiūtė
Giedrė Sakalauskaitė
Giedrė Šėmytė
Gintarė Grikienytė
Goda Bielskienė
Ieva Butkutė
Ieva Sinickaitė
Ieva Žvinakevičiūtė
Ignas Krasauskas
Ignė Kadakšytė
Irena Kossa
Irma Laužikaitė
Indrė Baranauskaitė
Izabelė Jasaitytė
Julija Činčytė
Jurga Bakaitė
Justė Toliautienė
Justina Bareikaitė
Justina Čepanauskaitė
Jūratė Raugalienė
Karolina Dzilbutė
Karolina Korolova
Karolis Antanas Stankevičius
Karolis Skirtunas
Kamilė Každailytė
Kristina Masiulionienė
Kristina Mažugaitė
Laura Čekanavičienė
Lina Barvydytė
Lina Čižaitė
Lina Matukienė
Luka Paliulionytė
Marius Baranauskas
Marius Rimkevičius
Marija Čirkova
Marika Begizova
Margarita Stanulevičiūtė
Martynas Germanavičius
Miglė Girdauskaitė
Milda Sutkaitytė
Monika Skaringaitė
Monika Žėkevičiūtė
Nadia Ronlev
Naglis Češkevičius
Neringa Jucevičienė
Nikolaj Taskin
Oksana Liukovič
Raminta Keršytė
Ramunė Mockapetrytė
Reda Petravičiūtė
Reda Vosyliūtė
Rima Andrijauskaitė
Rima Rimšaitė
Rytis Cikanavičius
Rokas Grikietis
Rugilė Bružaitė
Rusnė Griškutė
Rūta Gajauskaitė
Rūta Kijauskaitė
Rūta Piečytė
Rūta Šiugždaitė
Paula Tolpežninkaitė
Paulius Vilkauskas
Povilas Belinskis
Samanta Kajėnaitė
Saulė Andriulytė
Simona Deimantaitė
Tatjana Grigaitienė
Tomas Kašėta
Tolmantas Dagys
Tomas Marcinkevičius
Vaiva Rutkauskaitė
Vesta Gineitytė
Vilda Jakštaitė
Vilija Dabkevičiūtė
Vilma Šidlauskaitė
Vitalija Sadovskaja
Vytautas Jarutis
Vytautas Motiejūnas
Vladas Ulinskas
Žygimantas Žilevičius

Dėkojame

Lina Marcinonytė – renginio vizualinio identiteto autorė
Giedrė Kavaliūnaitė – interneto svetainės programuotoja
Staselė Jakunkaitė – iliustracijos ir plakato autorė
Edvinas Reikalas – animacijos autorius
Povilas Vincntas Jankūnas – puslapio dizaineris
Laurynas Butkus – OHV aplikacijos programuotojas

Organizatoriai

  • Adelė
    Dovydavičiūtė
  • Emilija
    Gruzdytė
  • Indrė
    Kabišiūtė
  • Julija
    Antanavičiūtė
  • Margarita
    Kaučikaitė
  • Miglė
    Širvydaitė
  • Rita
    Tamulevičiūtė
  • Sandra
    Šlepikaitė
  • Viltautė
    Žvirzdinaitė

Koordinatoriai

  • Andrej
    Pleškov
  • Andrius
    Pavelko
  • Artūras
    Stifanovičius
  • Audrius
    Meška
  • Augustė
    Tamulytė
  • Daiva
    Pitrėnaitė
  • Danielius
    Ritvas
  • Emilija
    Deksnytė
  • Emilija
    Lementauskaitė
  • Evelina
    Januškaitė
  • Greta
    Kaveckytė
  • Greta
    Vyšniauskaitė
  • Jogilė
    Ramoškaitė
  • Jonas
    Urbanavičius
  • Julė
    Jankauskaitė
  • Laura
    Žičkutė
  • Mantas
    Razgaitis
  • Solveiga
    Buoželytė
  • Vaidas
    Stadalius
  • Vaiva
    Mockutė
  • Vilija
    Pleskaitė
  • Vilius
    Bružikas
  • Virginija
    Mačionytė
  • Saulius
    Paulius
    Triponis

Ekskursijas rengė

Agnė Šedytė
Aistė Gaidilionytė
Aistė Jakubauskaitė
Aistė Mančiakaitytė
Aistė Sereičikaitė
Alina Morkūnė
Akvilė Galeckaitė
Arnas Rafanavičius
Arturas Žuravliovas
Augustas Šilalnikas
Aušra Martinkutė
Aušra Seibutytė
Balys Kesminas
Daivis Zabulionis
Daria Gerasimova
Deima Sakevičiūtė
Deimilė Mikelionytė
Diana Poškienė
Donata Baniūnienė
Eduard Kostir
Eglė Dimaitytė
Eglė Jašinskaitė
Eglė Jurevičiūtė
Eglė Kliučinskaitė
Eglė Mikalonytė
Eglė Mineikaitė-Matulionė
Eglė Skačkauskaitė
Elena Babarskaitė
Elzė Andriuškevičiūtė
Evelina Vilkelytė
Evita Šiupenytė
Gabija Daunoravičiūtė
Gabija Grendaitė
Gabija Gudelienė
Gabija Viršilaitė
Gabrielė Janilionytė
Gabrielė Girdauskaitė
Gabrielė Lebednykaitė
Gabrielė Šarakauskaitė
Giedrė Gedeikytė
Giedrė Juknevičiūtė
Giedrė Sakalauskaitė
Giedrė Šėmytė
Gintarė Grikienytė
Goda Bielskienė
Ieva Butkutė
Ieva Sinickaitė
Ieva Žvinakevičiūtė
Ignas Krasauskas
Ignė Kadakšytė
Irena Kossa
Irma Laužikaitė
Indrė Baranauskaitė
Izabelė Jasaitytė
Julija Činčytė
Jurga Bakaitė
Justė Toliautienė
Justina Bareikaitė
Justina Čepanauskaitė
Jūratė Raugalienė
Karolina Dzilbutė
Karolina Korolova
Karolis Antanas Stankevičius
Karolis Skirtunas
Kamilė Každailytė
Kristina Masiulionienė
Kristina Mažugaitė
Laura Čekanavičienė
Lina Barvydytė
Lina Čižaitė
Lina Matukienė
Luka Paliulionytė
Marius Baranauskas
Marius Rimkevičius
Marija Čirkova
Marika Begizova
Margarita Stanulevičiūtė
Martynas Germanavičius
Miglė Girdauskaitė
Milda Sutkaitytė
Monika Skaringaitė
Monika Žėkevičiūtė
Nadia Ronlev
Naglis Češkevičius
Neringa Jucevičienė
Nikolaj Taskin
Oksana Liukovič
Raminta Keršytė
Ramunė Mockapetrytė
Reda Petravičiūtė
Reda Vosyliūtė
Rima Andrijauskaitė
Rima Rimšaitė
Rytis Cikanavičius
Rokas Grikietis
Rugilė Bružaitė
Rusnė Griškutė
Rūta Gajauskaitė
Rūta Kijauskaitė
Rūta Piečytė
Rūta Šiugždaitė
Paula Tolpežninkaitė
Paulius Vilkauskas
Povilas Belinskis
Samanta Kajėnaitė
Saulė Andriulytė
Simona Deimantaitė
Tatjana Grigaitienė
Tomas Kašėta
Tolmantas Dagys
Tomas Marcinkevičius
Vaiva Rutkauskaitė
Vesta Gineitytė
Vilda Jakštaitė
Vilija Dabkevičiūtė
Vilma Šidlauskaitė
Vitalija Sadovskaja
Vytautas Jarutis
Vytautas Motiejūnas
Vladas Ulinskas
Žygimantas Žilevičius

Dėkojame

Lina Marcinonytė – renginio vizualinio identiteto autorė
Giedrė Kavaliūnaitė – interneto svetainės programuotoja
Ūla Šveikauskaitė – iliustracijos ir plakato autorė
Edvinas Reikalas – animacijos autorius
Vilija Biekšaitė – grafikos dizainerė
Laurynas Butkus – OHV aplikacijos programuotojas

Organizatoriai

  • Agnė
    Motiejauskaitė
  • Dalia
    Bazelytė
  • Indrė
    Kabišiūtė
  • Margarita
    Kaučikaitė
  • Rita
    Tamulevičiūtė
  • Sandra
    Šlepikaitė
  • Viltautė
    Žvirzdinaitė
  • Vita
    Soltonaitė-Puslienė

Koordinatoriai

  • Alisa
    Muchks
  • Andrius
    Pavelko
  • Artūras
    Savko
  • Augustė
    Tamulytė
  • Daiva
    Pitrėnaitė
  • Danielius
    Ritvas
  • Emilija
    Gruzdytė
  • Milda
    Mockevičiūtė
  • Milda
    Sutkaitytė
  • Solveiga
    Buoželytė
  • Vilija
    Pleskaitė
  • Vytautas
    Oželis
  • Vladas
    Ulinskas

Ekskursijas rengė

Agnė Jankauskaitė
Agnė Rubytė
Aistė Mančiakaitytė
Arnas Rafanavičius
Asta Cicėnienė
Augustinas Šulija
Aurelija Ramanauskaitė
Aušra Martinkutė
Daivis Zabulionis
Denis Cecervov
Diana Dobrovolskaja
Diana Poškienė
Dovydas Mazaliauskas
Dovilė Mežanec
Eglė Jurevičiūtė
Eglė Matulionė/Mineikaitė
Eglė Mikalonytė
Eglė Skačkauskaitė
Elzė Mickūnaitytė
Ernesta Duglas
Evelina Bartusevičiūtė
Gabriele Steigvilaite
Giedrė Juknevičiūtė
Giedrė Ulytė
Gina Židžiūnaitė
Goda Bielskienė
Goda Jankauskaitė
Greta Čerškutė
Greta Vyšniauskaitė
Ieva Kapačinskaitė
Ieva Sinickaitė
Ieva Šlechtavičiūtė
Ignas Krasauskas
Indrė Gardauskaitė
Inga Vilkaityte
Irma Laužikaitė
Irutė Martinkutė
Jovita Laurukėnaitė
Julija Antanavičiūtė
Julius Balčikonis
Justina Adomaityte
Justina Indriliūnaitė
Justina Masilionytė
Kamilė Varpučianskytė
Kostas Biliūnas
Kristina Mažugaitė
Laimonas Bazelis
Lina Šlekytė
Liucija Vaidachovičiūtė
Luknė Barčaitė
Mantas Razgaitis
Marek Ivanovskis
Marija Lieguvienė
Marija Neringa Filipovaitė
Marius Bukauskas
Marius Rimkevičius
Martynas Germanavičius
Monika Grimailaitė
Neringa Apanavičienė
Neringa Jucevičienė
Paulius Petkevičius
Povilas Belinskis
Rasa Goštautaitė
Regina Venckievič
Rimantė Skardžiuvienė
Rokas Mikšiūnas
Rosita Valuckytė
Rugilė Bružaitė
Ruta Kijauskaite
Rūta Piečytė
Rūta Šiugždaitė
Salomėja Pečiulytė
Santa Korsakaitė
Sigitas Beržinskas
Šarūnas Jokubaitis
Šarūnas Valickas
Tautvydas Urbelis
Tautvilė Džiugytė
Ugnė Kabelkaitė
Ugnė Petrevičiūtė
Ūla Žebrauskaitė
Vaida Jaškevičiūtė
Vaidotas Valiukevičius
Valerija Aleškevič
Viktorija Liubinaitė
Viktorija Mištautaitė
Viktorija Puodžiūtė
Vilda Jakštaitė
Vilma Banevičienė
Virginija Mačionytė
Vytautas Motiejūnas

Organizatoriai

  • Agnė
    Motiejauskaitė
  • Dalia
    Bazelytė
  • Eglė
    Židonytė
  • Gerda
    Vaitkevičiūtė
  • Giedrius
    Stogis
  • Indrė
    Kabišiūtė
  • Margarita
    Kaučikaitė
  • Rita
    Tamulevičiūtė
  • Tautvydas
    Tveraga
  • Sandra
    Šlepikaitė
  • Vilius
    Barauskas
  • Viltautė
    Žvirzdinaitė
  • Vita
    Soltonaitė
  • Vladas
    Ulinskas

Ekskursijas rengė

Agnė Matuzevičiūtė
Aistė Sereičikaitė
Andrej Pleškov
Andrius Pavelko
Arturas Savko
Artūras Žuravliovas
Daiva Gerdzevičienė
Dalia Valikonytė
Danuta Vansovič
Domas Markevičius
Dovilė Kievaitė
Dovilė Mežanec
Edgaras Feiginas
Edimtas Šimeliūnas
Eglė Gabrytė
Eglė Mineikaitė
Edita Muraškaitė
Eglė Skačkauskaitė
Eglė Strackaitė
Emilija Gruzdytė
Emilija Švobaitė
Ernesta Duglas
Evelina Bartusevičiūtė
Giedrė Darškutė
Giedrė Sutkutė
Gintarė Stonkutė
Gintare Šeškevičiūtė
Goda Jankauskaitė
Greta Kaveckytė
Greta Vyšniauskaitė
Hana Namavičiūtė
Ieva Bartaševičiūtė
Ieva Sinickaitė
Ieva Žvinakevičiūtė
Ignas Krasauskas
Ilona Baniuševič
Ilona Grainienė
Inga Vilkaitytė
Indrė Mačiulytė
Irma Laužikaitė
Jonas Kniuras
Juozas Daugvila
Jurga Valainytė
Justina Adomaitytė
Justina Masilionytė
Jūratė Bačanskaitė
Karolina Galvydytė
Kristina Janulaitytė
Karolina Jurgulytė
Karolina Lipnickienė
Katažyna Jankovksa
Kostas Biliūnas
Kristina Čimkutė
Kristyna Kovalevska
Laura Noreikaitė
Lina Kalinauskaitė Forsman
Marek Ivanovskis
Marius Kantakevičius
Marius Rimkevičius
Martyna Jonušaitė
Martyna Žukaitė
Milda Bernatavičiūtė
Milda Gvergždytė,
Milda Mockevičiūtė
Monika Grimalaitė
Neringa Jucevičienė
Oksana Liukovič
Olga Runovič
Ona Kauneckaitė
Paulius Petkevičius
Pavel Balbatunov
Renata Mockutė
Rita Kundrotaitė
Rūta Piečytė
Rūta Šiugždaitė
Simona Katauskytė
Simonas Čaikauskas
Simonas Pundzius
Solveiga Buoželytė
Sonata Džiaveckytė
Svetlana Ivanova
Šarūnas Valickas
Tautvilė Džiugytė
Toma Čeginskaitė
Tomas Marcinkevičius
Vaida Jonušytė
Vaidotas Valiukevičius
Viktorija Liubinaitė
Vilija Dabkevičiūtė
Vilija Pleskaitė
Vilma Banevičienė
Virginija Mačionytė

Organizatoriai

  • Adelė
    Dovydavičiūtė
  • Agnė
    Motiejauskaitė
  • Ieva
    Saldauskaitė
  • Gerda
    Vaitkevičiūtė
  • Giedrius
    Stogis
  • Margarita
    Kaučikaitė
  • Marija
    Stonytė
  • Rita
    Tamulevičiūtė
  • Sandra
    Šlepikaitė
  • Šarūnas
    Kapčius
  • Viltautė
    Žvirzdinaitė
  • Vita
    Soltonaitė

Ekskursijas rengė

Agnė Šeduikytė
Aidas Kazakevičius
Aistė Rakauskaitė
Aistė Sereičikaitė
Akvilė Okunevičiūtė
Algimantas Grigas
Alina Urbutytė
Andrius Daujotas
Artūras Savko
Artūras Stifanovičius
Artūras Žuravliovas
Augustė Gasperaitytė
Aurimas Bilbokas
Aurimas Daunoravičius
Dalia Bazelytė
Dalia Mačionytė
Dalia Traškinaitė
Danuta Vansevič
Diana Poškienė
Dovilė Gudavičiūtė
Dovilė Kievaitė
Edgaras Žemantauskas
Edita Adomaitytė
Eglė Morkūnaitė
Eglė Skuodaitė
Eglė Židonytė
Emilija Gruzdytė
Evelina Bartusevičiūtė
Gabija Baugirdaitė
Gabrielė Kunevičiūtė
Guoda Lomanaitė
Hana Namavičiūtė
Ieva Sinickaitė
Ieva Žvinakevičiūtė
Ignas Krasauskas
Indrė Gardauskaitė
Indrė Kabišiūtė
Inga Vilkaitytė
Irutė Tumaitė
Joris Šykovas
Julija Kodytė
Julijus Balčikonis
Justina Masilionytė
Karolina Galvydytė
Kostas Biliūnas
Kristina Čimkutė
Kristina Uosytė
Laura Noreikaitė
Laura Valentinavičiūtė
Lina Dranginytė
Lina Savickaitė
Liudas Mikoliūnas
Lugnė Daugėlaitė
Luknė Barčaitė
Mantas Razgaitis
Marek Ivanoski
Marija Radišauskaitė
Marija Jagnieškutė
Marija Žilinskaitė
Marius Kantakevičius
Martynas Germanavičius
Milda Mockevičiūtė
Milda Sutkaitytė
Oksana Liukovič
Olga Vorobjova
Radvilė Valatkaitė
Reda Petravičiūtė
Reda Vosyliūtė
Regina Venckievič
Renata Braknienė
Renata Mickevičiūtė
Rūta Cicėnaitė
Rūta Piečytė
Ruta Vitkutė
Simonas Saarmann
Solveiga Buoželytė
Tautvilė Džiugytė
Tautvydas Tverega
Toma Buivydaitė
Valerijus Kirilovas
Viktorija Kiriejėvaitė
Viktorija Liubinaitė
Viktorija Puodžiūtė
Vilija Dabkevičiūtė
Vilius Barauskas
Vilma Banevičienė
Virginija Macionytė
Virginijus Bukauskas
Vita Ulytė-Grigelevičienė
Vladas Ulinskas
Vytenis Stasiūnas
Žygimantas Komliauskas

Organizatoriai

  • Adelė
    Dovydavičiūtė
  • Ieva
    Saldauskaitė
  • Giedrius
    Stogis
  • Viltautė
    Žvirzdinaitė
  • Margarita
    Kaučikaitė
  • Sandra
    Šlepikaitė
  • Šarūnas
    Kapčius
  • Vita
    Soltonaitė
  • Tomas
    Milkmanavičius

Mentoriai

Lugnė Daugėlaitė
Martynas Sacevičius
Donatas Žvirblis
Rasa Chmieliauskaitė
Mantas Indriliūnas
Vilija Dabkevičiūtė
Karolis Vaikšnys
Gabija Rutkūnaitė
Berta Meironaitė
Viktorija Kiriejevaitė
Airina Pinevičiūtė
Algimantas Grigas
Vaiva Simulionaitė
Lina Savickaitė
Simona Petraitytė
Rūta Simutytė
Agnė Milkevičiūtė
Lukas Dovydavičius
Valdas Reikertas
Justina Masilionytė
Agnė Motiejauskaitė
Agnė Gecevičiūtė
Mantas Razgaitis
Giedrė Valavičiūtė
Tautvilė Džiugytė
Andrius Daujotas
Indrė Kabišiūtė
Eglė Morkūnaitė
Kristina Cimkutė
Judita Malininaitė
Šarūnas Petrauskas
Barbara Pavlova
Žilvinas Klivickas
Artūras Savko
Evelina Miežanskaitė
Milda Dūdonytė
Gerda Vaitkevičiūtė
Aleksas Urbis
Julija Jurevičienė
Julija Stonytė
Domantė Požytė
Justina Juodišiūtė
Rūta Vitkutė
Aušra Jurčikonytė
Rita Tamulevičiūtė
Emilija Gruzdytė
Kotryna Lingienė
Vėjūnė Tamuliūnaitė
Fausta Mikalauskaitė
Milda Vaitilavičiūtė
Monika Misevičiūtė
Justina Kadžytė
Irutė Tumaitė
Rūta Barisaitė
Žygimantas Komliauskas
Milda Garpuškinaitė
Luknė Barčaitė
Miglė Babickaitė
Monika Juzonytė
Julija Kodytė
Ieva Viržintaitė
Augustė Gasperaitytė
Julijus Balčikonis
Paulina Lisevičiūtė
Svetlana Ivanova
Viktorija Puodžiūtė
Dalia Bazelytė
Gabrielė Kunevičiūtė
Kristina Uosytė
Monika Jovaišienė
Einora Platukytė
Aistė Rakauskaitė
Eglė Jurevičiūtė
Liucija Šimkūnaitė
Ieva Rekštytė
Radvilė Valatkaitė
Andrius Matuliauskas
Paulius Kliučininkas
Gabrielė Janilionytė

Organizatoriai

  • Adelė
    Dovydavičiūtė
  • Ieva
    Saldauskaitė
  • Giedrius
    Stogis
  • Karolina
    Štreimikytė
  • Margarita
    Kaučikaitė
  • Sandra
    Šlepikaitė
  • Vita
    Soltonaitė

Koordinatoriai

Aistė Galaunytė
Ieva Žvinakeičiūtė
Gerda Vaitkevičiūtė
Kristina Šimkūnaitė
Ieva Marija Malinauskaitė
Vaiva Andriušytė
Barbora Jakubauskaitė
Rūta Kazėnaitė
Marija Steponavičiūtė
Evelina Miežanskaitė
Milda Dūdonytė
Vilija Dabkevičiūtė
Kristina Buzaitytė
Sigita Pociūtė
Viltautė Žirzdinaitė
Emilija Gruzdytė
Rita Tamulevičiūtė
Viktorija Puodžiūtė
Joris Šykovas
Justina Masilionytė
Agnė Sadauskaitė
Milda Vaitilavičiūtė
Fausta Mikalauskaitė
Rasa Ilginė
Kostas Biliūnas
Tautvilė Džiugytė
Andrius Daujotas
Karolis Vaikšnys
Einora Platūkytė
Žilvinas Rinkšelis
Viktorija Gailiūtė
Justas Juzėnas
Vaiva Šimoliūnaitė
Algimantas Grigas
Rita Raziūnaitė
Marija Stonytė
Justina Zdanovičiūtė
Donatas Žvirblis
Eglė Skačkauskaitė
Lugnė Daugėlaitė
Tomas Marcinkevičius
Agnė Milkevičiūtė
Simona Lisicyna
Simona Kliučiūtė